USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Menu
ml: മെനു

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം
