USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Search
sq: Kërko

en: Menu
sq: Menuja

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Topics
sq: Argumentë
