USWDS Storybook (3.13.0-alpha2) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Search
te: వెతుకు

en: Menu
te: మెనూ

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Month
te: నెల

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Day
te: రోజు

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: Close
te: మూసివేయి

en: Topics
te: విషయాలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Required field
te: తప్పనిసరి ఖాళీ
