USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Menu
az: Menyu

en: Year
az: İl

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Close
az: Bağlı

en: Topics
az: Mövzular

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
