USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Menu
fi: Valikko

en: Year
fi: Vuosi

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Close
fi: Sulje

en: Topics
fi: Aiheet

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Lock
fi: Lukitse

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
