USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Menu
kk: Мәзір

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Topics
kk: Тақырыпшалар
