USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Close
km: បិទ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Required field
km: បាន​ទាម​ទារ​វាល
