USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Required field
ku: خانەی پێویست
