USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Menu
mn: Цэс

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар
