USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Time increment
ro: Incrementare timp

en: Menu
ro: Meniu

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Day
ro: Zi

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Close
ro: Închideți

en: Topics
ro: Subiecte

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: More information
ro: Mai multe informații

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Lock
ro: Blocat

en: Required field
ro: Câmp obligatoriu

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină
