USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Time increment
sk: Krokovanie času

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Year
sk: Rok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Topics
sk: Témy

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: @count minutes
sk: @count minút

en: More information
sk: Viac informácií

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
