USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Search
sl: Išči

en: Menu
sl: Meni

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Close
sl: Zapri

en: Topics
sl: Tematike

en: More information
sl: Več informacij
