USWDS Storybook (3.13.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Year
th: ปี

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: May
th: พ.ค.

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Close
th: ปิด

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
