UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Type
be: Тып

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Unknown
be: Невядомы

en: Pending
be: Чакае

en: Not writable
be: Не даступны для запісу
