UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Type
ta: வகை

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Off
ta: இல்லை

en: Property
ta: பண்பு

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Not writable
ta: எழுதப்படக்கூடியதல்ல
