UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Prefix
ru: Префикс

en: Type
ru: Тип

en: Documentation
ru: Документация

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Notes
ru: Примечания

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Off
ru: Выкл

en: Inline
ru: В линию

en: Example
ru: Пример

en: Class
ru: Класс

en: Static
ru: Статическая

en: Property
ru: Свойство

en: Pending
ru: В ожидании

en: ms
ru: мс

en: Reference
ru: Связь

en: Examples
ru: Примеры

en: Enabled content types
ru: Включенные типы материалов

en: Not writable
ru: Запись запрещена

en: Collapse All
ru: Cвернуть все

en: Responsive
ru: Адаптивный
