UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Type
az: Növ

en: Preview
az: Önizləmə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Off
az: Söndürülüb

en: Inline
az: Xətdə

en: Reference
az: Istinad

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil

en: Status message
az: Status mesajı

en: Responsive
az: Uyğunlaşan
