UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Type
is: Gerð

en: unknown
is: óþekkt

en: Preview
is: Forskoða

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Off
is: Af

en: Inline
is: Innfellt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Examples
is: Dæmi

en: Head
is: Höfuð
