UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Preview
cs: Náhled

en: Notes
cs: Poznámky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Off
cs: Vypnuto

en: Example
cs: Příklad

en: Class
cs: Třída

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Examples
cs: Příklady

en: Not writable
cs: Není zapisovatelný

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Responsive
cs: Responzivní
