UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Type
cy: Math

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Not writable
cy: Ddim yn ysgrifenadwy

en: Status message
cy: Neges statws
