UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Type
hu: Típus

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Preview
hu: Előnézet

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Off
hu: Ki

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Example
hu: Példa

en: Class
hu: Osztály

en: Static
hu: Állandó

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Pending
hu: Függőben

en: Reference
hu: Referencia

en: Examples
hu: Példák

en: Not writable
hu: Nem írható

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Actual
hu: Aktuális

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: tests
hu: tesztek
