UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.3) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Type
ja: タイプ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Notes
ja: ノート

en: Unknown
ja: 不明

en: Off
ja: オフ

en: Inline
ja: インライン

en: Example
ja: 例

en: Class
ja: クラス

en: Property
ja: プロパティー

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Reference
ja: 参照

en: Examples
ja: 例

en: Enabled content types
ja: 有効なコンテンツタイプ

en: Developer Tools
ja: 開発者ツール

en: Not writable
ja: 書き込み不能

en: All Groups
ja: すべてのグループ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Responsive
ja: レスポンシブ
