UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: unknown
af: onbekend

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Reset
af: Herstel

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Unknown
af: Onbekend

en: All
af: Alle

en: Pending
af: Hangende

en: Show
af: Vertoon
