UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Export
am: ላክ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Not writable
am: የማይጻፍበት
