UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Prefix
ar: السابق

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: unknown
ar: مجهول

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Example
ar: مثال

en: Property
ar: الخاصية

en: Pending
ar: معلّق

en: Show
ar: عرض

en: Reference
ar: مرجع

en: Failed
ar: فشل

en: Examples
ar: أمثلة

en: Passed
ar: نجح

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Not writable
ar: غير قابل للكتابة عليه

en: Responsive
ar: متوافق مع الأحجام
