UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: All
ast: Too

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Show
ast: Amosar

en: Failed
ast: Falló

en: Not writable
ast: Non editable
