UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: Property
bg: Свойство

en: Pending
bg: В изчакване

en: Show
bg: Покажи

en: Not writable
bg: Без право за запис
