UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Show
bn: দেখাও
