UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Show
bo: སྟོན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས
