UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Export
bs: Izvezi

en: Preview
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Inline
bs: U liniji
