UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: unknown
ca: desconegut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: All
ca: Tot

en: Off
ca: Inactiu

en: Inline
ca: En línia

en: Example
ca: Exemple

en: Class
ca: Classe

en: Static
ca: Estàtic

en: Property
ca: Propietat

en: Pending
ca: Pendent

en: Show
ca: Mostra

en: Reference
ca: Referència

en: Failed
ca: Fallat

en: Examples
ca: Exemples

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Legacy mode
ca: Mode residual

en: Responsive
ca: Responsiu
