UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Group
da: Gruppe

en: unknown
da: ukendt

en: Reset
da: Gendan

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Notes
da: Noter

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: Content type
da: Indholdstype

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Inline
da: Integreret

en: Example
da: Eksempel

en: Class
da: Klasse

en: Static
da: Statisk

en: Property
da: Egenskab

en: Pending
da: Afventer

en: Show
da: Vis

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Examples
da: Eksempler

en: Entity type
da: Entity-type

en: Not writable
da: Ikke skrivbar

en: Responsive
da: Responsivt
