UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: Not writable
dz: འབྲི་བཏུབ་མེན་བས་
