UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Class
el: Κλάση

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Reference
el: Αναφορά

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Not writable
el: Μη εγγράψιμο

en: Ready
el: Έτοιμος
