UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Export
eo: Eksportu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Inline
eo: en linio

en: Show
eo: Montru

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Not writable
eo: Ne modifebla
