UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to es translation catalogue (33 entries)

en: Status
es: Estado

en: Prefix
es: Prefijo

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: unknown
es: sin identificar

en: Documentation
es: Documentación

en: Reset
es: Restablecer

en: Export
es: Exportar

en: Preview
es: Vista previa

en: Notes
es: Notas

en: Unknown
es: Desconocido

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: All
es: Todo(s)

en: Off
es: Desactivado

en: Inline
es: En línea

en: Example
es: Ejemplo

en: Class
es: Clase

en: Static
es: Estático

en: Property
es: Propiedad

en: Pending
es: Pendiente

en: Show
es: Mostrar

en: Stop
es: Detener

en: Reference
es: Referencia

en: Failed
es: Falló

en: Examples
es: Ejemplos

en: Enabled content types
es: Tipos de contenido activos

en: Passed
es: Pasado

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Not writable
es: No se puede escribir

en: Ready
es: Preparado

en: Responsive
es: Adaptable

en: Enable globally
es: Activar globalmente
