UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: unknown
et: tundmatu

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Inline
et: Samal real

en: Class
et: Klass

en: Pending
et: Ootel

en: Show
et: Näita

en: Reference
et: Viide

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Examples
et: Näited

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Not writable
et: Pole kirjutatav

en: Responsive
et: Adapteeruv
