UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Content type
eu: Eduki mota

en: All
eu: Guztiak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Example
eu: Adibide

en: Show
eu: Erakutsi

en: Examples
eu: Adibideak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Not writable
eu: Ez idazgarria
