UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Export
fil: Luwasin

en: Preview
fil: Masdan muna

en: All
fil: Lahat
