UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Documentation
gl: Documentación

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Export
gl: Exportar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Notes
gl: Notas

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Example
gl: Exemplo

en: Class
gl: Clase

en: Property
gl: Propiedade

en: Pending
gl: Pendente

en: Show
gl: Amosar

en: Reference
gl: Referencia

en: Failed
gl: Fallo

en: Examples
gl: Exemplos

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Not writable
gl: Non se pode escribir
