UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
