UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Prefix
he: קידומת

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: unknown
he: אחר

en: Reset
he: איתחול

en: Export
he: יצוא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Notes
he: הערות

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Content type
he: סוג תוכן

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Pending
he: ממתינות

en: Show
he: הצג

en: Reference
he: רפרנס

en: Failed
he: נכשל

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב
