UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Reset
hr: Poništi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Notes
hr: Bilješke

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: All
hr: Svi

en: Inline
hr: U istom redu

en: Property
hr: Svojstvo

en: Show
hr: Prikaži

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Not writable
hr: Ne može se upisivati
