UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen
