UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
