UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Example
jv: Contoné

en: Show
jv: Kétoknā

en: Examples
jv: Contoné

en: Not writable
jv: Ora bisa ditulisi
