UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Show
ka: ჩვენება
