UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Export
kk: Экспорт

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Not writable
kk: Жазуға тыйым орнатылған
