UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Not writable
km: មិន​អាច​សរសេរ​បាន
