UtiliKit - The Ultimate Utility-First CSS Framework for Drupal (1.0.4) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: Static
kn: ಸ್ಥಾಯಿ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Stop
kn: ನಿಲ್ಲಿಸು

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Head
kn: ಪುನಃ ಲೋಡ್ ಮಾಡು

en: Ready
kn: ತಯಾರಿದೆ
